SHIMANO SM-MA-F220P/PM Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM 220 mm (+40 mm)
Zdjęcie produktu 1
Zdjęcie produktu 2
Zdjęcie produktu 3
Zdjęcie produktu 4
To Adapter SHIMANO SM-MA-F220P/PM Umożliwia montaż zacisku Postmount do tego samego standardowego wspornika. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 220 mm.
Dostarczany ze śrubami, jestKompatybilny z widelcem/ramą PM 180 mm, do ostatecznego montażu PM 220 mm.
-65%
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Może Cię też zainteresować
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1Miniatura 2
Kask szosowy ABUS AIRBREAKER czarny
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1
ASSOS CHAMOIS CREME 75ml do skóry koziej
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1Miniatura 2
Kask szosowy ABUS AIRBREAKER biały
NOWOŚĆ
Metalowe klocki hamulca przedniego SRAM CODE R, czarne
NOWOŚĆ
Stalowe metalowe wkładki SRAM GUIDE/G2/X0 TRAIL/ELIXIR TRAIL
Stoisko warsztatowe PARK TOOL TEAM ISSUE
-65%NOWOŚĆ
Biodegradowalny odtłuszczacz PARK TOOL CB-4 (472 ml)
Miniatura 1
ASSOS CHAMOIS CREME do skóry koziej 200ml
Metalowe klocki hamulca tylnego SRAM CODE R, czarne
-65%NOWOŚĆ