SHIMANO SM-MA-F203P/PMA Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+23 mm)
Zdjęcie produktu 1
Zdjęcie produktu 2
Zdjęcie produktu 3
To Adapter zacisku hamulcowego SHIMANO PM/PM (+23 mm) umożliwia zamontowanie zacisku o średnicy 203 mm na standardowej ramie lub widelcu Postmount 180 mm.
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
SHIMANO SM-MA-F203P/PMA Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+23 mm) | Probikeshop