SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm)
Zdjęcie produktu 1
Zdjęcie produktu 2
Zdjęcie produktu 3
To Adapter SHIMANO umożliwia montaż zacisku Postmount na tym samym standardowym wsporniku. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 203 mm.
Dostarczany ze śrubami.
Kompatybilny z widelcem/ramą PM 160 mm, do ostatecznego montażu PM 203 mm.
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Dostarczany ze śrubami.
SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm) | Probikeshop