Półzintegrowany / zewnętrzny zestaw słuchawkowy CANE CREEK ANGLESET Conical ZS44/EC56 BAA0504K
Zdjęcie produktu 1
  • Zestaw zawiera dodatkowe kubki do regulacji o +/- 0,5, 1,0 i 1,5 stopnia.
  • Każdy kubek można obracać o 108 stopni aby dostosować kąt skrętu do własnych preferencji.
  • Zestaw słuchawkowy ustawia się automatycznie aby zapewnić prawidłowe obciążenie łożysk.
  • Kompatybilny z
    • ZS44-EC56/30 Nadaje się do zwężających się główek ramy - górna średnica wewnętrzna 44 mm (ZeroStack 1"1/8), dolna średnica wewnętrzna 56 mm (ZeroStack 1,5").
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
  • Kompatybilny z