Mechanizm korbowy SHIMANO SLX FC-M7120-B2 12V
Zdjęcie produktu 1
Mechanizm korbowy SHIMANO SLX FC-M7120-B2 12V łączy w sobie wydajność i niezawodność dzięki całkowicie przeprojektowanej konstrukcji. Posiada tarcze do bezpośredniego montażu i specjalny profil zębów, zapewniający lepsze trzymanie łańcucha i płynniejsze przenoszenie napędu nawet w trudnym terenie. Współczynnik Q 178 mm i linia łańcucha 51,8 mm zapewniają wygodne i wydajne pedałowanie.
-65%
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Mechanizm korbowy SHIMANO SLX FC-M7120-B2 12V | Probikeshop