Korby SHIMANO XTR FC-M9120-1 Q-Factor 168 mm z linią łańcucha 52 mm
Zdjęcie produktu 1
Lżejsze, mocniejsze i płynniejsze korby 12V SHIMANO XTR FC-M9120 łączą w sobie koncentrację najlepszych technologii zapewniających optymalne osiągi w kolarstwie przełajowym.
Wybierz Długość
-65%
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Korby SHIMANO XTR FC-M9120-1 Q-Factor 168 mm z linią łańcucha 52 mm | Probikeshop