Adapter przedniego/tylnego zacisku PM/PM SHIMANO SM-MA-F220P/PL2 220 mm (+20 mm)
Zdjęcie produktu 1
Zdjęcie produktu 2
Zdjęcie produktu 3
Zdjęcie produktu 4
To Adapter SHIMANO SM-MA-F220P/PL2 umożliwia montaż zacisku Postmount do wspornika o tym samym standardzie. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 220 mm.
Dostarczany ze śrubami, jestKompatybilny z widelcem/ramą PM 200 mm, do ostatecznego montażu PM 220 mm.
-65%
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Adapter przedniego/tylnego zacisku PM/PM SHIMANO SM-MA-F220P/PL2 220 mm (+20 mm) | Probikeshop